Imagjinoni njëmend sikur jeni të uritur dhe ndjeni aromën e specialitetit të preferuar duke sulmuar stomakun tuaj?!

Dhe natyrisht që me padurim kërkon ushqimin tuaj të preferuar, i cili pa dyshim ka një shije më ndryshe kur pregaditet me vajin e vetëm vendor, vajin Floil.
Por mos u shqetëso kur të tjerët habiten me aftësitë tuaja të gatimit, thjeshtë ‘fajësoni’ Floil, sepse ai njëmend bën çudira në kuzhinë

E mbi gjitha, Floil pos që do të mundësoj që ushqimin ta shijojini më mirë, ai do ta mbushë pjatën tuaj me vitaminat K dhe E, dhoma juaj nuk të mbajë erë sikurse ndodh me vajrat e tjerë, kurse organizmi do t’iu forcohet edhe më shumë pasi që Floil nuk ka kolesterol dhe është 100% i rafinuar.

Floil, vendor që po bënë çudira në kuzhinat tona!

Floil, është vaji i vetëm vendor në industrinë e ushqimi i cili po vazhdon furishëm rrugëtimin drejt depërtimi në çdo rrjet të marketeve vendore, rajonale e ndërkombëtare.

I radhitur menjëherë në radhën e produkteve më të shitura të vajrave, Floil vazhdon të ruaj karakteristika që e bënë të dallueshëm nga vajrat tjera.

  • Pa kolesterol
  • I ranifunuar 100%
  • Pa aromë gjatë gatimi
  • Me vitaminë E dhe K
  • Janë karakteristika që vazhdojnë ti japin cilësi vajit të vetëm vendor, Floil.

 

Cilësi kjo e dëshmuar nga rezultat e testeve të ekspertëve Italianë.
Vaji i vetëm vendor në industrinë e ushqimit, Floil është zgjedhja më e mirë për kuzhinën tuaj.

Për krejt ata që dojnë me vizitu Stambollin me “duar n’gjepa”, brendi i njohur vendor Jaffa Champion Dredhëz ju ofron këtë përmes kampanjës më atraktive të organizuar për 14 Shkurt, ose Shën Valentin.

Ju që doni ta prisni Shën Valentin në qytetin e bukur të Stambollit, e keni shumë të letë që ta realizoni këtë përmes këndit Jaffa Champion Dredhëz.
Vetëm eja në Albi Mall dhe vizito këndin Jaffa.

Aty realizoje një selfie dhe postoje në profilin tënd me mbishkrim #Qefi ma i madh se Stambolli. Kujdesu që foto të jetë publike.

Foto me më shumë like do të jetë fituese.

Stambolli të pret më 14 shkurt.

Vetitë pozitive të lëngjeve në organizmin e njeriut janë temë e diskutimit në përditshmërinë tonë. Duke marrë parasysh këtë fakt, në vitin 2003, kompania ‘’Fluidi’’ filloi zgjerimin e produkteve duke i sjell konsumatorit shijen “Jaffa Champion”.

Përgjatë rrugëtimit 13-vjeçar, “Jaffa” mbeti shoqëruese e tryezave kosovare, duke dhënë shijen dhe kualitetin tetin e kërkuar.

Në shumicën e shoqërive preferohet konsumimi i shijeve të ndryshme, të sjella nga pema – drejtë në shtëpitë tona. Lëng portokalli, nektarine, limoni, karotash, portokall të kuq, boronice, mollë e gjelbër e fruta mali… janë vetëm disa nga shijet e veçanta të “Jaffa Champion”.

Një llojllojshmëri shijesh të pasura me vitamina dhe kualitet, janë të domosdoshme për çdo njërin nga ne. Për fëmijët, një lëng “Jaffa” është i nevojshëm për rritje të shëndetshme; për një të rritur për përfitimin e energjisë; e për të gjithë është e nevojshme për një shije të shkëlqyer.

Produkte të veçanta dhe të shumëllojshme, kompania “Fluidi” vazhdon të sjell për ne, duke mos na dëshpëruar – as në shije, as në cilësi.

Jo çdo herë mund të shijojmë gjërat të cilat na freskojnë me shijet e tyre unike. Jo çdo herë mund të freskohemi nga pijet që ekzistojnë në tregun tonë.
Por me Rc Cola asnjëherë nuk do të gaboni.

Brendi i cili na ofron mundësi të llojllojshme të shijeve si:“RC Cola”, “Rc Q”, “Rc Exotic”, “Rc Cola Neo”, “Rc Refresher”, “Bitter Lemon”, “Lemon Lime” etj.
Por, ne nuk ndalemi me kaq, ofrojmë edhe mundësi të ndryshme të paketimeve plastike si: 2l, 1.5l dhe 0.5l, si dhe në kanaҫe alumini 0.33l.

Rc Cola është pije origjinale Amerikane e përzgjedhura prej miliona njerëz në mbarë botën.

Zgjedh shijen më të mirë, zgjedh Rc Cola.

Sa herë keni humbur kohën duke menduar se kush më mirë do të sfidojë etjen tuaj në këtë sezonë ?

Sa herë keni bërë zgjedhje të gabuara?

Tashmë zgjedhja më e mirë ekziston.

Kompania e njohur për lëngje Fluidi sjell brendin e pijeve me licensë amerikane, RC Cola.

Përbërësit e pijeve RC ndihmojnë në stimulimin e metabolizmit dhe përmirësimin e gjendjes emocionale, duke krijuar në këtë mënyrë energji dhe freski të menjëhershme dhe zvogëluar lodhjen mentale.

Kompania Fluidi ka më shumë se 13 vjet licensë, duke ju sjellë në treg pijet si: RC Cola, Rc Q, Rc Exotic, Rc Cola Neo, Bitter Lemon, Lemon Lime dhe Orange.

Brendi Rc Cola, brendi më i mirë i pijeve në çdo stinë.

Kompania e njohur e pijeve “Fluidi” ka marr çmimin për kualitetin e pijes më të mirë “QualityAward”.

Këtë e kanë bërë të ditur përfaqësuesit e kësaj kompanie, e cila ofron llojllojshmëri të pijeve me licencë ekskluzive për prodhimin dhe distribuimin e brendit amerikan, Royal Crown Cola International.

Royal Crown ColaInternational lindi nga përpjekjet e një farmacisti të ri në Columbus, Gjeorgji, SHBA në vitin 1905, i cili kishte synim të ishte ikonë amerikane.

Royal Crown Cola International mbajti të njëjtën frymë tërisisë që ngathemelimi i saj që para një shekull dhe u rrit aq i suksesshëm saqë u bë pjesë e kulturës popullore botërore.

Rrugëtimin e suksesit e ka vazhduar kompania e njohur e prodhimeve te pijeve Fluidi në Kosovë.

Shumë gjëra po ju lodhin në jetë; puna, dekoncentrimi, stresi e plogështia.

Të gjitha këto zbrastira dhe lodhje mund të plotësohen vetëm me fluskat energjike që gjenden brenda shishes së Red Rain.

Pija që ju rigjallëron mendjen dhe trupin dhe aftëson metabolizmin me energji.

Por, Red Rain nuk ndalet me kaq.

Përmes Red Rain ju fitoni edhe materie minerale të cila ndikojnë pozitivisht në funksionimin e metabolizmit dhe mbrojnë qelizat e trupit tuaj nga oksidimi.
Brenda shishes së Red Rain gjenden vitaminat B6, B12 me vlerë energjike prej 202,36 KJ.

Gjërat e mira i gjeni vetëm brenda shishes së Red Rain.

Zgjedh liderin e pijes energjike, zgjedh Red Rain.

Red Rain është një nga pijë energjike e cila prodhohet nga kompania e njohur Fluidi. Me konsumin e kësaj pije arrini përfitime të shumta, si: fitimin energjisë brenda një kohë shumë të shkurtë, aftësinë për të stimuluar trupin me ç ‘rast rifreskohet mendja.

Pija Red Rain është edhe në çaste më të vështira, kur ju duhet të keni një performancë të mirë. Red Rain të bën të ndjehesh në formë gjatë gjithë kohës, duke përmirësuar kujtesën tuaj në momente më delikate.

Konsumimi i pijes freskuese të prodhuar nga kompania e njohur ‘Fludi’, i siguron trupit tuaj edhe marrjen e vitaminave të ndryshme duke eliminuar kalimin në avitaminoze ose hipërvitamizonë. Ai është balancuesi më i mirë i trupit tuaj. Përmes Red Rain ju fitoni një numër të madhe të vitaminave, e cila ndihmon në mbajtjen e shëndetshme të nervave dhe qelizave të gjaku.

Por, këto nuk janë të vetme përfitime që trupi juaj fiton me konsumin e kësaj pijes energjike. Përmes, Red Rain ju fitoni edhe materie minerale të cila ndikojnë në mirëfunksionimin e metabolizmit tuaj dhe mbrojtjen e qelizat e trupit tuaj nga oksidimi.

Red Rain vazhdon të mbete lider i pijeve energjetike.